Kontakt

DIAG-MED

ul. Modularna 11 A; 02-238 Warszawa

+48 22 838 97 23

+48 22 838 97 32

biuro@diag-med.pl

Napisz do nas

* Pola wymagane

Tel: /22/ 838 97 23, faks: /22/ 838 97 32

E-mail do składania zamówień: zamowienia@diag-med.pl

Beata Pietrulewicz

Kierownik DOS

Beata Pietrulewicz

22 27 41 606

beata_pietrulewicz@diag-med.pl

Aneta Kęsy

Z-ca kierownika DOS

Aneta Kęsy

22 27 41 609

aneta_kesy@diag-med.pl

Anna Zaczek

Anna Zaczek

22 27 41 607

anna_zaczek@diag-med.pl

Mariusz Bieniek

Mariusz Bieniek

22 27 41 604

mariusz_bieniek@diag-med.pl

Halina Szewczyk

Halina Szewczyk

22 27 41 610

halina_szewczyk@diag-med.pl

Agnieszka Morawska

Agnieszka Morawska

22 27 41 611

agnieszka_morawska@diag-med.pl

Justyna Piekarska

Justyna Piekarska

22 27 41 612

justyna_piekarska@diag-med.pl

Magdalena Józwik

Magdalena Józwik

22 27 41 613

magdalena_jozwik@diag-med.pl

Sylwia Brzezińska

Sylwia Brzezińska

22 27 41 605

sylwia_brzezinska@diag-med.pl

Monika Płuszewska

Monika Płuszewska

22 27 41 608

monika_pluszewska@diag-med.pl

Tel: /22/ 838 97 23, faks: /22/ 838 97 32

E-mail: magazyn@diag-med.pl

Serwis: serwis@diag-med.pl

Bartłomiej Pacholczyk

Kierownik MDTiS

Bartłomiej Pacholczyk

bartlomiej_pacholczyk@diag-med.pl

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

Małgorzata Zawistowska

Kierownik DAKiF

Małgorzata Zawistowska

22 27 41 615

malgorzata_zawistowska@diag-med.pl

Katarzyna Pliszka

Katarzyna Pliszka

biuro@diag-med.pl

Marta Dolny

Marta Dolny

22 27 41 616

marta_dolny@diag-med.pl

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

Monika Konecka

Zastępczyni ds. rejestracji produktów medycznych

Monika Konecka

22 27 41 621

monika_konecka@diag-med.pl

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

Kinga Łobodziec

Główna Księgowa

Kinga Łobodziec

22 27 41 618

ksiegowosc@diag-med.pl

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

Mirosław Dzięgielewski

Kierownik DW, miroslaw_dziegielewski@diag-med.pl

Mirosław Dzięgielewski

22 27 41 619

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

E-mail: biuro@diag-med.pl

Grażyna Konecka

Dyrektor Naczelna

Grażyna Konecka

Paweł Konecki

Dyrektor Handlowy

Paweł Konecki

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

Paulina Motyka

Paulina Motyka

22 27 41 603

paulina_motyka@diag-med.pl

Tel: /22/838-97-23, faks: /22/838-97-32

Arkadiusz Szerengowski

Arkadiusz Szerengowski

22 27 41 617

arkadiusz_szerengowski@diag-med.pl

Przedstawiciele

Dział Diagnostyczny

Region Północno - Zachodni

Małgorzata Koszowska

510 051 315

malgorzata_koszowska@diag-med.pl

Region Centralno - Zachodni

Maria Pawłowska

509 344 900

maria_pawłowska@diag-med.pl

Region Północno - Wschodni

Małgorzata Gralewska

502 250 441

malgorzata_gralewska@diag-med.pl

Region Północno - Wschodni

Krzysztof Gralewski

504 040 699

krzysztof_gralewski@diag-med.pl

Region Południowy

Grzegorz Hauza

509 344 811

grzegorz_hauza@diag-med.pl

Region Centralny

Małgorzata Kowalczyk

513 066 191

malgorzata_kowalczyk@diag-med.pl

Dział Naukowy

Region Zachodni

Dr Ewa Potera - Kram

509 344 866

ewa_potera-kram@diag-med.pl

Region Północno - Centralny

VACAT

509 293 135

olga_zaleska@diag-med.pl

Region Centralny

Olga Zaleska

604 503 180

olga_zaleska@diag-med.pl

Region Wschodni

Dominika Rycak

513 347 488

dominika_rycak@diag-med.pl

Region Południowy

Karolina Latuszek

513 347 523

karolina_latuszek@diag-med.pl

Produkty oraz aplikacje

Kierownik Działu Naukowego

Olga Zaleska

604 503 180

olga_zaleska@diag-med.pl

Kierownik Produktu - Systemy pobierania krwi

Krzysztof Gralewski

504 040 699

krzysztof_gralewski@diag-med.pl

Kierownik Produktu - Spektometria Mass - MaldiBiotyper

Dr Andrzej Mikołajczak

517 437 137

andrzej_mikolajczak@diag-med.pl

Specjalista ds. Produktu i Aplikacji - Systemy Microscan

Małgorzata Gralewska

502 250 441

malgorzata_gralewska@diag-med.pl

Kierownik ds. Produktu - Dział Diagnostyki Laboratoryjnej

Małgorzata Kowalczyk

513 066 191

malgorzata_kowalczyk@diag-med.pl