O nas

 

 

 

 

Kim jesteśmy? Jesteśmy rozwiązaniem, innowacją, otwartym sposobem myślenia. Pomimo 25 lat obecności na rynku nie kostniejemy, wręcz przeciwnie, zaczynamy nasz najciekawszy okres rozwoju, stajemy się odpowiedzią na coraz bardziej skomplikowane oczekiwania, które tworzy rynek i Państwa potrzeby.

 

Jak pracujemy? Otoczeni ludźmi ceniącymi swobodę myślenia i działania, cechującymi się logicznym i konstruktywnym podejściem do współpracy. Nasze decyzje nakierowane są na poszukiwanie optymalnych rozwiązań a nasi pracownicy potrafią je bezbłędnie wdrożyć. Nie stronimy od kompromisów ale naszą główną dewizą jest perfekcja, czego połączenie daje niesamowicie dobre efekty w praktyce.

 

 

Co jest dla nas najważniejsze? Satysfakcja, z zadowolonego Klienta, z dobrze wykonanej pracy, z ambitnych projektów i ich efektów. Swoboda. Nie musimy walczyć o wartość akcji, nie mamy przymusów, konieczności. Możemy skoncentrować się na działaniu. Szacunek, względem siebie, wobec otoczenia, dbamy o właściwy poziom relacji. Innowacja. To ona jest naszym motorem, wyznacza kierunki, trendy. To jej poświęcamy kolejne lata naszych działań.

 

 

Firma DIAG-MED stosuje System Zarządzania Jakością ISO9001:2015 w zakresie Wdrażania i dystrybucji systemów diagnostycznych, aparatury, odczynników, materiałów zużywalnych i wyposażenia laboratoriów.