Aktualności

OFERTA PRACY - Przedstawiciel Regionalny Region Północno-Centralny

   OFERTA PRACY

Przedstawiciel Regionalny / Dział Naukowy / Region Północno – Centralny, tj. województwa: pomorskie, kujawsko – pomorskie, łódzkie, warmińsko – mazurskie

Opis stanowiska pracy:

Firma Diag-Med, partner i dystrybutor wiodących firm z branży diagnostyki laboratoryjnej,w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Regionalnego w Dziale Naukowym (immunologia, biologia molekularna, diagnostyka laboratoryjna). Zatrudniona osoba, przy wsparciu Działu Obsługi Sprzedaży, będzie odpowiedzialna za sprzedaż aparatury, odczynników oraz produktów do zastosowań w dziale „Life Science”.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, nauki biomedyczne ( preferowany kierunek: analityka medyczna, biologia, biotechnologia, lub pokrewne);
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy z naciskiem na efektywność podejmowanych działań;
  • gotowość do częstych podróży służbowych w ramach powierzonego obszaru.

Do obowiązków należeć będą:

  • odpowiedzialność za ilościowe i jakościowe cele kwartalne i roczne (realizacja budżetu);
  • proaktywne wsparcie / obsługa klientów (nowych oraz istniejących) w powierzonym obszarze sprzedaży;
  • raportowanie wszystkich istotnych informacji o prowadzonych projektach sprzedażowych;
  • prowadzenie działań sprzedażowych i szkoleniowych w formie bezpośredniej na miejscu u klientów;
  • aktywne wsparcie oraz promocja dla produktów wprowadzanych na rynek;
  • aktywna obserwacja zmian na rynku i nadzorowanie działań konkurentów;
  • ukierunkowany na wyniki i przedsiębiorczy sposób myślenia, umożliwiający nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Dodatkowymi atutami będą :

  • doświadczenie kierunkowe w pracy w laboratorium diagnostycznym/ naukowym oraz znajomość zagadnień z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej;
  • poparte sukcesami doświadczenie w branży medycznej, diagnostycznej lub biotechnologicznej w strukturach sprzedaży;
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji zawierającej szczegółowe CV, potwierdzające spełnienie naszych oczekiwań, list motywacyjny i zdjęcie do dnia 14 września 2018 roku na adres e-mailowy: rekrutacja@diag-med.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez DIAG-MED Grażyna Konecka ul. Modularna 11A, bud. H3, 02-238 Warszawa, NIP: 534-100-06-82, REGON: 010722547, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej oraz przyszłych rekrutacji."

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem
rekrutacja@diag-med.pl.

 Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nieprzekraczający jednego roku od czasu zakończenia procesu bieżącej rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu upływu terminu przedawnienia roszczeń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.